24.01.2020 року в КНП ММР «Міська лікарня №5» відбулась медична нарада за підсумками роботи лікарні за 2019 рік порівняно з 2018 роком та першочергові завдання на 2020 рік щодо поліпшення медичної допомоги населенню Корабельного та Вітовського районів.

У нараді прийняли участь начальник УОЗ ММР Шамрай І.В., головний лікар КП «Вітовський РМЦ ПМСД» ВРР Цопа П.О., заступник головного лікаря з медичної частини КП «Вітовський РМЦ ПМСД» ВРР Шафорост Г.М., головний лікар КНП ММР «ЦПМСД №7» Власова О.М., заступник головного лікаря з медичної частини КНП ММР «ЦПМСД №7» Нєдов С.Х., адміністрація КНП ММР «Міська лікарня №5», медичні працівники лікарні.

З вступним словом виступила головний лікар КНП ММР «Міська лікарня №5» Терентьєва О.В. та доповіла про досягнення лікарні за 2019 рік.

З доповіддю на медичній нараді виступила начальник УОЗ ММР Шамрай І.В. з ілюстрацією слайдів про результати роботи міських медичних закладів первинної та воринної ланок з рейтинговими показниками діяльності закладів щодо якості надання медичної допомоги, досягнень в роботі та визначені пріоритетні напрямки КНП ММР «Міська лікарня №5» щодо підготовки до роботи в умовах платних послуг з 01.04.2020р.

В обговоренні взяли участь завідувач неврологічного відділення КНП ММР «Міська лікарня №5» Сенчук Л.П., завідувач травматологічного відділення КНП ММР «Міська лікарня №5» Пластомак В.Г., завідувач протитуберкульозного кабінету КНП ММР «Міська лікарня №5» Піхтерева Л.О., завідувач жіночої консультації КНП ММР «Міська лікарня №5» Гунова О.М.

Роботу закладу за 2019 рік медичною радою визнано такою, що потребує удосконалення, а загалом, КНП ММР «Міська лікарня №5» готова до підписання договору про медичне обслуговування населення з НСЗУ.