Благодійна акція до “Дня донора”

Благодійна акція до “Дня донора” В зв’язку з введенням в країні надзвичайного стану 05.12.2018 року в Миколаївській обласній станції переливання крові проведено «День Донора»,  адміністрація міської лікарні №5 підтримали УОЗ ММР та прийняли активну участь в поповненні банку крові.

Найвищий ризик захворювання, госпіталізації чи смерті від COVID-19 мають: люди літнього віку 60+ особи з супутніми захворюваннями ті, хто часто контактують з людьмиВакцини доступні поблизу вас! Знайдіть адреси та контакти центрів/пунктів вакцинації та запишіться на щеплення:

Щеплення-суперсила від хвороб

Miністерство охорони здоров’я України за пiдтримки та спiльно з мiжнародними партнерами – UNICEF та USAID реалізовує загальнонацiональну iнформацiйну кампанiю “Щеплення – суперсила від хвороб” із популяризацiї рутинної вакцинацiї дiтей та дорослих. У межах цiєї кампанii розробленi два iнформацiйнi ролики iз Читати далі

Щодо реімбурсації лікарських засобів

Інформуємо, відпуск лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, здійснюється за електронними рецептами в аптеках чи аптечних пунктах, які здійснюють відпуск лікарських засобів згідно з договорами про реімбурсацію, укладеними суб’єктом господарювання з Національною службою здоров’я України (далі – НСЗУ), незалежно від місця Читати далі

Адміністрація КНП ММР “Міська лікарня № 5” з глибоким сумом сповіщає, що 22.10.2021 року пішов з життя завідуючий відділенням медичної реабілітації КОРНЄЄВ ГЕННАДІЙ СЕРГІЙОВИЧ який 37 років старанно працював в лікарні. Він був досвідченим і висококваліфікованим фахівцем, авторитетною, чуйною людиною, життєвий шлях якої є зразком людської гідності, добропорядності та мудрості. Висловлюємо щирі співчуття родині й близьким. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті. (08.03.1956р-22.10.2021р).

КНП ММР “Міська лікарня № 5” ТЕРМІНОВО ЗАПРОШУЄ на роботу медичних сестер для роботи з хворими на коронавірусну інфекцію. Заробітна плата згідно законодавства. Зветратись за телефоном: 64-05-97 – відділ кадрів; 64-06-27 – головна медична сестра; Адміністрація лікарні.