08.02.2019 року в міській лікарні №5 відбулася урочиста подія з приводу відкриття жіночої консультації з метою покращення якості надання медичної допомоги жіночому населенню району обслуговування та створення належних умов роботи медичному персоналу.

Значна подія сталася за ініціативою депутата Миколаївської обласної ради Резніка І.Б., сприянням міського голови Сєнкевича О.Ф., депутата Верховної ради Ільюка А. О., директора   ТОВ  СМП «Ніка-Тера»   Агахішвілі   А.Т., директор ТОВ «Аннона», а на сьогоднішній день «Океан» Волошин І.В., директора ПП «Кантур І.Ф.».

У заході взяли участь запрошені гості міський голова Сєнкевич О.Ф., перший заступник міського голови Криленко В.І., депутат обласної ради Резнік І.Б., голова адміністрації Корабельного району Цуканов О.М., генеральний директор Торгового дому «Аннона» Волошин І.В., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., заступник начальника управління ММР Фаюк В.В.,  обласний акушер-гінеколог Щербіна С.Є., також у зустрічі взяли участь адміністрація та колектив лікарні.

Водночас, сьогодні презентовано і відкриття мамографічного кабінету, в якому, після тривалої перерви в роботі, зможуть пройти обстеження всі бажаючі жінки з метою виявлення передпухлинної патології молочних залоз.

Також представлено і функціонування «Віконця життя», де жінки, які не в змозі надати своїм дітям необхідний догляд через скрутне матеріальне становище чи за будь-яких інших обставин, зможуть залишити дитину у медичному закладі.

Управління охорони здоров’я ММР та адміністрація міської лікарні №5 вдячна за допомогу у вирішенні проблем Миколаївській міській раді, депутатському корпусу та керівникам ТОВ «МСП Ніка-Тера» та ТД «Аннона» та сподіваються на плідну співпрацю в майбутньому.