Впродовж 9-12 січня лікарі та медичні сестри КНП ММР «Міська лікаря №5» мали змогу пройти навчання на практично-стимуляційних тренінгах за наступними напрямками: «Менеджмент критичного дорослого пацієнта (ILS)», «Менеджмент травмованого пацієнта (TDTR)» та «Менеджмент масових випадків».

         Під час навчання медичні працівники мали змогу ознайомитись з найновітнішими рекомендаціями Європейської ради реанімації щодо тактики ведення критичного пацієнта, продемонструвати набуті практичні навички та роботу у сценаріях під час надання медичної допомоги хворому в невідкладному стані.  Навчання вкрай актуально в умовах війни, коли стрімко зростає роль медичних фахівців, особливо під час допомоги пацієнтам у критичному стані. Швидка та ефективна реакція на такі гострі  ситуації рятує життя багатьох людей. Окремо були відпрацьовані навички командної роботи під час масового надходження постраждалих при надзвичайній ситуації.

         Навчання проходило інтенсивно та якісно завдяки супроводу  сертифікованих тренерів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, зокрема Галини Цимбалюк, Юрія Денисюка, Романа Гука та Наргіз Джавадової, висококласних професіоналів, які вкладали всі свої знання та вміння, душу і серце в роботу з кожним медиком.

Медицина не стоїть на місці, а тому усі лікарі повинні вчитися новому та застосовувати здобуті знання на практиці. Ми прагнемо вдосконалюватися та постійно йти вперед,  щоб якісно допомагати нашим пацієнтам.