КНП ММР «Міська лікарня №5» висловлює щиру подяку головам територіальних громад!!!

У цей нелегкий час, коли триває медична реформа, та у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19, приємно, що є люди, які з розумінням відносяться до потреб закладів охорони здоров’я.  Із року в рік голови територіальних громад зі своїм  депутатським  корпусом  не залишали без уваги проблеми нашої лікарні. Сьогодні адміністрація КНП ММР «Міська лікарня №5» та колектив лікарні  дякує голові Воскресенської селищної ради Шаповалову Олександру Михайловичу та депутатському корпусу за спрямованість у 2020 році залишку медичної субвенції минулого року в сумі 150,8 тис.грн  на придбання для відділення інтенсивної терапії та анестезіології 5 інфузійних насосів, що забезпечують тривалу і короткочасну інфузійну терапію пацієнтам з точним, безпечним, дозованим, контрольованим введення лікарських препаратів і розчинів пацієнтові та на придбання комп’ютерної техніки.

Щира подяка голові Галицинівської сільської ради Назару Івану Васильовичу та депутатам громади за виділення коштів нашій установі на коагулятор LAPOMED у сумі 200,0 тис.грн, що складалася із залишку медичної субвенції минулого року у сумі 103,8 тис.грн та субвенції Галицинівської громади у сумі 96,2 тис.грн, проведена закупівля. Наразі обладнання активно використовують лікарі-хірурги нашого закладу.

Також щиро дякуємо голові Шевченківської сільської ради   Шакуновій Тетяні Петрівні та депутатському корпусу за спрямованість у 2020 році залишку медичної субвенції минулого року у сумі 123,8 тис.грн нашій установі, як співфінансування на придбання аналізатору біохімічного. 

Хочеться ще раз висловити щиру подяку за Вашу підтримку та чуйні серця! Завдяки  небайдужості, яку Ви проявляєте у цей скрутний час, докладених  Ваших скількох зусиль, наші пацієнти відчуватимуть турботу про їхнє здоров’я.

 Бажаємо Вам від щирого серця – міцного здоров’я, нових здобутків у роботі, родинного затишку, натхнення і наполегливості у справі, подальшого розвитку територіальної громади  та здійснення всіх Ваших життєвих мрій та сподівань!

Сподіваємося, що Ви надалі будете допомагати лікарні у оновленні медичного обладнання.  

З повагою

       Керівник та колектив КНП «ММР «Міська лікарня №5»                                                                    Олена ТЕРЕНТЬЄВА