13.06.2019 року в Корабельному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.
Медиків 2-х закладів Корабельного району: міської лікарні № 5 та КНП ММР «ЦПМСД №7» привітали мер м. Миколаєва Сенкевич О.Ф., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., голова адміністрації Ко-рабельного району Цуканов О.М., народний депутат Верховної ради України Ільюк А.О., депутат Миколаївської міської ради Дятлов І.С., депутат Миколаївської міської ради Єнтін В.О., перший заступник начальника порту «МСП Ніка-Тера» Дворник А.А., голова Галицинівської ОТГ Назар І.В., адміністрація і профспілка лікарні. 
Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради щиро при-вітала присутніх зі святом та вручила грамоти кращим працівникам лікувальних за-кладів. 
З вітальною промовою виступив голова м. Миколаєва Сенкевич О.Ф. та також повідомив, що сьогодні на сесії Миколаївської міської ради прийнято рішення щодо перетворення закладів охорони здоров’я ІІ рівня з комунальних установ у комунальні неприбуткові підприємства: в подальшому це дасть змогу лікувальним закладам роз-виватися, працювати в нових сприятливих умовах з достойними заробітними плата-ми медичних працівників.
Пролунали поздоровлення від всіх запрошених гостей, які надали вагому фі-нансову підтримку для придбання медобладнання, оргтехніки, проведення поточних ремонтів у всіх відділеннях лікарні з метою створення комфортних умов для перебу-вання хворих.
В ході заходу медпрацівників та всіх присутніх своїми виступами порадували учасники творчих колективів Корабельного будинку культури.
Свято пройшло на емоційному піднесенні. 
Працівники міської лікарні №5 щиро вдячні всім запрошеним гостям за участь у проведенні свята, фінансову підтримку, яка покращить матеріально-технічну базу лікарні.