10 квітня в філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулася нарада керівного складу уповноважених органів з питань пробації міста Миколаєва та Миколаївської області.

Керував нарадою начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області полковник внутрішньої служби Вдовиченко Олег Володимирович (Олег Вдовиченко).
За сприяння Регіонального координатора з адвокації, моніторингу та оцінки з ВІЛ, ТБ,ВГС в пенітенціарній системі в Миколаівській області Добридник Тетяни Василівни (Татьяна Добрыдник) було запрошено лікаря-фтизіатра Корабельного та Вітовського районів Піхтереву Людмилу Олександрівну (Людмила Пихтерева), яка провела для присутніх лекцію на тему: «Профілактика туберкульозу на робочих місцях».

Продовжився захід проведенням лекції зі службової підготовки, для керівників підрозділів, на тему: «Порядок здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».
Після проведених лекцій присутні переглянули навчальний фільм «Практичні аспекти роботи з оцінкою вчинення повторного кримінального правопорушення».

Стосовно розгляду актів прокурорського реагування, розповів заступник начальника філії підполковник внутрішньої служби Теплов Олексій Леонідович (Алексей Теплов).
Після заслуховування доповіді Олексія Леонідовича було вирішено заслухати старшого інспектора філії майора внутрішньої служби Дучку Володимира Володимировича щодо проблемних питань пенітенціарної пробації. Щодо кадрових питань та дотримання трудової дисципліни заслухали Щербину Ольгу Віталіївну (Ольга Чекановская) провідного фахівця (з кадрової роботи) філії. Про реалізацію, перебіг та досягнення пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» заслухали Скрипченко Юлію Олександрівну (Юлия Скрипченко) фахівця (з документального забезпечення) філії.
Також на нараді обговорювалися питання виконання уповноваженими органами з питань пробації Миколаївської області адміністративних стягнень, особливу увагу працівників було звернуто на такий вид адміністративного стягнення, як суспільно корисні роботи. 
Наприкінці заходу відбулось заслуховування начальників Доманівського та Новобузького підрозділів за результатами здійснених перевірок начальником філії та усунення виявлених недоліків.

Підсумовуючи, начальник філії полковник внутрішньої служби Вдовиченко Олег Володимирович вкотре наголосив присутнім на необхідності дотримання антикорупційного законодавства.