20.01.2021 року в КНП ММР «Міська лікарня №5» відбулась медична нарада за підсумками роботи лікарні за 2020 рік та визначення першочергових завдань щодо поліпшення медичної допомоги населенню Корабельного та Вітовського районів на 2021 рік.

У нараді прийняли участь заступник начальника УОЗ ММР Фаюк В.В., заступник головного лікаря з медичної частини КП «Вітовський РМЦ ПМСД» ВРР Шафорост Г.М., адміністрація КНП ММР «Міська лікарня №5», медичні працівники лікарні.

З вступним словом виступила головний лікар КНП ММР «Міська лікарня №5» Терентьєва О.В. та доповіла про досягнення лікарні за 2020 рік, стан фінансування. Також Терентьєва О.В. визначила пріоритетні напрямки роботи у 2021 році.

З доповіддю про стан роботи стаціонарних  відділень закладу за 2020р. в порівнянні з 2019р. виступив заступник головного лікаря з медичної частини Матвієнко С.О. та озвучив проблемні питання роботи закладу в умовах пандемії   COVID-19.                                                                                                                                       

Аналіз щодо виконання пакетів надання медичних послуг, укладених закладом з НСЗУ, зробив заступник головного лікаря з ЕТН та поліклінічної роботи Довбня В.Г., який зазначив, що, в зв’язку з карантинними заходами, план надання медичної допомоги пацієнтам був виконаний в неповному обсязі.

Завідувач відділення медичної реабілітації Корнєєв Г.С. доповів про роботу відділення та зазначив, що медична реабілітація пацієнтам надається на високому рівні психологом, логопедом та лікарями ерготерапевтом, реабілітологом, фізичним терапевтом.  

З заключним словом виступив заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Фаюк В.В. Він подякував колективу лікарні за сумлінну працю в важких умовах боротьби з COVID-19 та побажав всім міцного здоров’я, сил, наснаги для плідної роботи в майбутньому.

Роботу закладу за 2020 рік медичною радою визнано такою, що потребує удосконалення.

 У 2021 році закладом планується заключення договорів з НСЗУ за 22-ома пакетам надання медичних послуг.